2025. április 16, szerda - Csongor

Hírek

2020. November 09. 15:47, hétfő | Rendőrségi
Forrás: TASR

Rendőrség: Elloptak egy begyújtva hagyott autót

Rendőrség: Elloptak egy begyújtva hagyott autót

POZSONY, november 9. – A rendőrség nyomára bukkant annak a gépkocsinak, amelyet egy tolvaj kötött el a Kollár tér közelében. A gépkocsit tulajdonosa begyújtott motorral hagyta a helyszínen.

A rendőrség rablás ügyében indított nyomozást. A pozsonyi rendőrök közösségi oldalukon számoltak be az esetről.

„Az eltulajdonított autó nyomára egy férfi bukkant rá, aki állandó figyelője az ellopott autókat nyilván tartó applikációnak. A férfi egy autószerelőműhelyig követte a lopott kocsit, majd értesítette a hatóságokat,” magyarázta a rendőrség. A szerelőműhelyben dolgozó személyeket előállította a rendőrség. Egyikük egy rendőrségi cellában végezte.

Az ügyben büntetőeljárás indult lopás vádjával. „Amennyiben az érintett személy bűnössége bebizonyosodik, úgy akár 15 év szabadságvesztésre is ítélhetik,” tették hozzá a rendőrök.

A rendőrség az ügy kapcsán arra kéri a sofőröket, hogy vigyázzanak tulajdonukra. Érdemes odafigyelni az autó rablás elleni biztosítására, ugyanis a baj akár rövid időn belül is megtörténhet.

Címkék: rablás, rendőrség

Ezek érdekelhetnek még

2025. Február 25. 13:57, kedd | Rendőrségi

Robbanás az erdőháti katonai intézetben: Sérültekről érkezett jelentés

Robert Kaliňák szlovák védelmi miniszter szerint a baleset egy tarack (sugárágyú) töltéspróbái során, tüzelés közben történt.

2025. Február 11. 13:59, kedd | Rendőrségi

Késsel fenyegetőzött egy diák a trencséni egyetemen

Az evakuálás során körülbelül 400 diák és alkalmazott tartózkodott az épületben.

2025. Április 15. 11:03, kedd | Sport

NBA: Lezárult az alapszakasz, kezdődhet a rájátszás

A Denver, a Los Angeles Clippers és a Minnesota kosárlabdázói az NBA alapszakaszának utolsó játéknapján szereztek közvetlen rájátszást érő helyet.

2025. Április 15. 10:34, kedd | Világ

Witkoff: Putyin nyitott a tartós békére Ukrajnában

Az ukrajnai béketeremtés Donald Trump amerikai elnök egyik fő prioritása.