Hírek
2022. Október 07. 20:15, péntek |
Rendőrségi
Forrás: Nyitra Megyei Rendőrség / SziaKomárom.sk
Komárom • Csütörtökön 29 illegális bevándorlót fogott a rendőrség

A tegnapi nap folyamán, azaz 2022. október 6-án, reggel 29 illegális bevándorlót tartóztattak fel a Monostori híd szlovák oldalán - számolt be a SziaKomárom.sk.
A városi portál a Nyitra Megyei Rendőrség facebook oldalán kiadott hírre hivatkozva arról számolt be, hogy határőrök reggel 8 óra után egy Opel Movano típusú gépjármű ellenőrzése során csaknem harminc emberre bukkant a kocsi rakodóterében.
“Az áruszállító részben csaknem harminc ember bújt meg, köztük nők és kilenc, 15 évnél fiatalabb gyermek is. A furgon sofőrje egy 33 éves, ukrán férfi volt. Az ügyet átadták az illegális bevándorlás elleni küzdelem egységének,” írja a cikk.
A fényképeket a Rendőrség készítette.
Ezek érdekelhetnek még
2025. Február 25. 13:57, kedd | Rendőrségi
Robbanás az erdőháti katonai intézetben: Sérültekről érkezett jelentés
Robert Kaliňák szlovák védelmi miniszter szerint a baleset egy tarack (sugárágyú) töltéspróbái során, tüzelés közben történt.
2025. Február 11. 13:59, kedd | Rendőrségi
Késsel fenyegetőzött egy diák a trencséni egyetemen
Az evakuálás során körülbelül 400 diák és alkalmazott tartózkodott az épületben.
2025. Április 11. 14:47, péntek | Kzélet
PS: E. Tomáš túlárazott projektekre akarja fordítani a második nyugdíjpillért
Én személy szerint egy eurót sem tennék a megtakarításaimból olyanok projektjeibe, akiknek olyan szánalmas múltjuk van az autópálya- és bérlakásépítésben, mint Robert Fico kormányainak - mondta Ódor.
2025. Április 11. 14:03, péntek | Kzélet
Az Állategészségügyi Hivatal elrendelte az alistáli szarvasmarhatelep állományának leölését
Az alistáli gazdaságban végzett járványügyi vizsgálat gyakori kapcsolatot tárt fel a fertőzött dercsikai marhateleppel.