Hírek
2021. Május 25. 13:58, kedd |
Kzélet
Forrás: TASR
A Pozsonyi Egyetemi Kórház tagadja, hogy a nővérek tömegesen mondanának fel

POZSONY, május 25. – A Pozsonyi Egyetemi Kórház tagadja azokat a vádakat, miszerint az intézményben dolgozó nővérek tömeges felmondást adtak be.
Portálunkat Eva Kliská, a legnagyobb kórház szóvivője tájékoztatta. „Ez butaság, semmi ilyesmi nem zajlik,” reagált a szóvivő. Jelenleg egyetlen kórház sem kötelezheti a nővéreket munkára, hiszen a veszélyhelyzet már nincs érvényben.
Ezek érdekelhetnek még
2025. Április 11. 14:47, péntek | Kzélet
PS: E. Tomáš túlárazott projektekre akarja fordítani a második nyugdíjpillért
Én személy szerint egy eurót sem tennék a megtakarításaimból olyanok projektjeibe, akiknek olyan szánalmas múltjuk van az autópálya- és bérlakásépítésben, mint Robert Fico kormányainak - mondta Ódor.
2025. Április 11. 14:03, péntek | Kzélet
Az Állategészségügyi Hivatal elrendelte az alistáli szarvasmarhatelep állományának leölését
Az alistáli gazdaságban végzett járványügyi vizsgálat gyakori kapcsolatot tárt fel a fertőzött dercsikai marhateleppel.
2025. Április 07. 14:38, hétfő | Kzélet
Átmenetileg visszaállítják a határellenőrzést a magyar és az osztrák határon
Ennek oka a szarvasmarhákat sújtó száj- és körömfájás, amely több magyarországi településen is előfordult, majd a betegség átterjedt és elterjedt a Szlovák Köztársaságban.
2025. Március 27. 15:35, csütörtök | Kzélet
Ausztria katonai egységet küldött Szlovákiába a száj- és körömfájás elleni védekezés megerősítésére
A szlovák kormány kedden Szlovákia egész területére rendkívüli helyzetet hirdetett a betegség miatt.